فروشگاه “تیمچه فرش” توسط مرحوم سید مجتبی برقعی در محل فعلی واقع در خیابان صفائیه قم، نبش کوی ۳۴ ، در سال ۱۳۵۸ تاسیس گردید.

از ابتدای فعالیت این مجموعه، تلاش ما همواره عرضه بهترین انواع فرش با مناسب‌ترین قیمت بوده است.
در آن دوران، تعداد کارخانجات تولید فرش ماشینی محدود بود، که با دستگاه‌های واندویل ساخت بلژیک مبادرت به بافت فرش های ۳۵۰ شانه می‌نمودند. ولی شاخص و برند برتر، فرش راوند کاشان بود که تیمچه فرش با اخذ نمایندگی، اقدام به عرضه این کالا به صورت مطلق نمود. این روند تا چند سال بعد ادامه داشت.
تا آنکه در سال ۱۳۶۰ شرکت فرش ستاره کویر یزد، دست به تولید فرش های ۵۰۰ شانه با دستگاه‌های تکسیما ساخت آلمان زد.و تیمچه فرش نیز با توجه به بافت خاص و مرغوبیت آن، به عرضه محصولات شرکت فرش ستاره کویر یزد اقدام نمود که با اقبال عمومی مواجه گردید. در سال های بعد با توجه به تنوع بافت‌ها، اندازه‌ها و نقشه‌های محصولات فرش ستاره کویر یزد، به گسترش فضای فروشگاه منجر شد.
اکنون مفتخریم که همواره به عرضه محصولاتی چون فرش‌های ۵۰۰، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه، همت گمارده‌ایم که بهترین بوده‌اند و در تمام این سال‌ها، رضایت‌مندی مشتریان، بیانگر این واقعیت است که از اهداف اولیه خود مبنی بر عرضه “مرغوب‌ترین کالا با مناسب‌ترین قیمت و به بهترین شیوه”، دور نمانده‌ایم، گواه این مدعا نیز، وجود فرش‌هایی با قدمت سی و چند ساله نزد خریداران است که بنا به گفته خودشان: “با هربار شستشو، نو میشوند”.
100هزار

خریداران فعال

3000

محصول اماده فروش

10

فروشنده فعال

تغییرات فروشگاه ما در گذر زمان

journey1
سال 1358 - تاسیس فروشگاه در شهر قم
در سال 1358 سید مجتبی برقعی فروشگاه تیمچه فرش را در خیابان صفائیه قم افتتاح نمود.
team-5
تیرماه 1397 - فروشگاه اینترنتی تیمچه فرش
تیم " تیمچه فرش" به منظور سهولت بیشتر برای هموطنان محترم و ارائه هنر ایرانی به مردم، فروشگاه اینترنتی "تیمچه فرش" را با بیش از 3000 محصول راه اندازی نمود

شرکت های حامی ما

شرکت‌هایی که با “تیمچه فرش” برای بهبود ارائه خدمات به شما همکاری می‌کنند.

منو اصلی